24.06.2026
TANÉVZÁRÓ
Ma a Dobronaki KÁI szervezésében került sor az államiság napja alkalmából rendezett ünnepségre. Az esemény egyben a sikeres tanév lezárásának alkalma is volt, amelyet az igazgatónő jelképesen az utolsó iskolai csengőszóval hirdetett ki.
A tanulók és mentoraik színvonalas, látványos és gazdag színpadi műsorral örvendeztették meg a közönséget. Az államiság napja alkalmából ezúton is szívből gratulálunk és kellemes ünneplést kívánunk. A diákoknak pedig gondtalan, biztonságos és élményekben gazdag nyári szünidőt kívánunk, sok szép emlékkel és új kalanddal.